B kategorijos vairavimo kursai

Vairavimo kursai prasideda vasario 14 dieną 18 val. Registruotis iš anksto.

Susisiekite su mumis tel.: +370 614 02452 arba atvykite adresu Vytauto g. 5a, Biržai iš kiemo pusės.

VAIRAVIMO KURSAI (teorija ir praktika) – 390,00 Eur.

VAIRAVIMO KURSAI SAVARANKIŠKAI IŠSILAIKIUS TEORIJĄ  – 350,00 Eur.

Į kursus įeina:

 • Teorinis mokymas – 40 ak. val. Teorijos paskaitos vedamos mokymo klasėje, mokymai vyksta skaitmeninio projektoriaus pagalba, gausi vizualinė mokomoji medžiaga, pati naujausia KET testų sprendimo programa.
 • Praktinis vairavimas – 30 ak. val. Praktinis vairavimas vyksta Biržuose ir Panevėžyje. Praktinius įgūdžius galėsite tobulinti erdvioje, vairavimo aikštelėje, esančioje vos 2 min. kelio nuo mokyklos.

B KATEGORIJA

Automobiliai, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3 500 kg ir kurie skirti ir suprojektuoti vežti ne daugiau kaip aštuonis keleivius, neįskaitant vairuotojo; šie automobiliai gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 750 kg; šie automobiliai taip pat gali būti sujungti su priekaba, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, tačiau šio junginio didžiausioji leidžiamoji masė turi būti ne didesnė kaip 4 250 kg; automobilio ir priekabos, kurios didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 750 kg, junginį, kurio didžiausioji leidžiamoji masė didesnė kaip 3 500 kg, leidžiama vairuoti tik išlaikius įgūdžių ir elgsenos patikrinimo egzaminą valstybės įmonėje „Regitra“.

Minimalus amžius, nuo kurio leidžiama įgyti teisę vairuoti – 18 metų.

Reikalingi dokumentai registruojantis:

 • Asmens dokumentas;
 • Vairuotojo sveikatos medicininė pažyma;
 • 1 nuotrauka (dokumentų tipo);
 • Pradinis įnašas už vairavimo kursus;

Papildomi kursai pažeidus KET

Papildomas vairuotojų mokymas – Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Inspekcija) nustatyta tvarka vykdomas pradedančiųjų vairuotojų*, pažeidusių Kelių eismo taisyklių (toliau – KET) reikalavimą (-us), susijusį (-ius) su vairuotojų pareigų pėstiesiems, lenkimo taisyklių, draudimo vairuotojams naudotis mobiliojo ryšio priemonėmis, eismo reguliavimo signalų nesilaikymu, taip pat ir įspėjamųjų signalų naudojimo, važiavimo per sankryžas, vairuotojų naudojimosi saugos diržais, motociklininko šalmais pažeidimais, nustatyto greičio viršijimu daugiau kaip 10 km/h ir transporto priemonių vairavimu, kai nustatomas lengvas neblaivumo laipsnis (nuo 0 iki 0,4 promilės), taip pat sukėlusių eismo įvykį, kurio metu buvo sutrikdyta eismo dalyvių sveikata, mokymas bei motorinių transporto priemonių vairuotojų, kuriems teisė vairuoti buvo atimta dėl KET pažeidimų, mokymas.

* Pradedantysis vairuotojas – asmuo, įgijęs teisę vairuoti A, A1, A2, B ar B1 kategorijos motorinę transporto priemonę ir turintis vairavimo stažą iki dvejų metų.

Kokios pasekmės laukia pradedančiųjų vairuotojų, pažeidusių KET reikalavimą (-us), dėl kurio (-ių) privaloma baigti papildomą vairuotojų mokymą, ir vairuotojų, kuriems teisė vairuoti atimta dėl KET pažeidimų, jei jie nebaigs papildomo vairuotojų mokymo?

 • Pradedantysis vairuotojas, pažeidęs KET reikalavimą (-us), dėl kurio (-ių) privaloma baigti papildomą vairuotojų mokymą, ir per vienus metus nuo pažeidimo (-ų) padarymo dienos nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, praras teisę vairuoti transporto priemones ir jo turimas 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas nebus keičiamas į 10 metų galiojantį vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju pradedančiajam vairuotojui teisė vairuoti transporto priemones bus grąžinama tik perlaikius vairavimo egzaminą, tačiau vėl bus išduodamas tik 2 metus galiojantis vairuotojo pažymėjimas.
 • Vairuotojas, kuriam teisė vairuoti atimta dėl KET pažeidimų, nebaigęs papildomo vairuotojų mokymo, negalės susigrąžinti teisės vairuoti transporto priemones.

Reikalingi dokumentai:

 • asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas
 • įsigaliojęs teismo sprendimas arba policijos nutarimas, kuriuo remiantis buvo taikyta administracinė atsakomybė
 • vairuotojo pažymėjimas (pradedantiesiems vairuotojams, kuriems nebuvo atimta teisė vairuoti).

Kursų kaina 98,00 €

Registruotis galite šiais būdais:

 • paskambinti tel. +370 614 02452;
 • atvykti į vairavimo mokyklą adresu Vytauto g. 5a, Biržai iš kiemo pusės;